Automatyczne nawadnianie ogrodów

Sprawimy, że Twój ogród będzie zawsze odpowiednio nawodniony – całkowicie automatycznie.

Odpowiednie nawodnienie

przez cały rok

Każdy ogród wymaga regularnego podlewania. W przypadku wykonywania go metodą ręczną, musimy liczyć się z koniecznością poświecenia większej ilości czasu, na rozłożenie węży i dojścia do każdej rośliny z osobna. Co więcej na podlewanie ogrodu mamy czas zazwyczaj po pracy lub wczesnym wieczorem, gdy nasłonecznienie i temperatura nie sprzyjają efektywnemu wykorzystaniu wody. Warto więc rozważyć zainstalowanie automatycznego systemu nawadniania, który pozwoli nie tylko oszczędzić czas przeznaczany na podlewanie oraz zużycie wody, ale również poprawi kondycję roślinności w naszym ogrodzie.

Dla naszych klientów z Rogoźna, Obornik, Wągrowca, Poznania, Chodzieży, Piły, Suchego Lasu, Murowanej Gośliny i nie tylko, wykonujemy systemy automatycznego nawadniania ogrodów. Pozwalają one utrzymać piękną i żywą zieleń w każdym ogrodzie, nawet w wielodniowe letnie upały, w całkowicie bezobsługowy sposób.

Bezobsługowy system

nawadniania ogrodu

Jakie są zalety wynikające z instalacji automatycznego systemu nawadniania ogrodu?

  • gwarancja na prawidłowe działanie systemu,

  • utrzymanie roślinności ogrodowej w doskonałej kondycji,

  • możliwość ustawienia pory podlewania na godziny nocne, w których możliwe jest lepsze dostarczenie wody bezpośrednio do korzeni roślin,

  • możliwość swobodnego sterowania działaniem systemu,

  • równomierność podlewania,

  • oszczędność czasu,

  • mniejsze zużycie wody (nawet do 50% w stosunku do tradycyjnego podlewania),

  • możliwość podziału systemu na sekcje o zindywidualizowanych parametrach podlewania,

Oszczędność czasu

oraz wody

Projektowane przez nas systemy nawadniania ogrodów dostosowujemy do indywidualnych warunków terenowych oraz do określonego rodzaju roślinności. W tym celu stosujemy zraszacze wynurzalne i niewynurzalne, linie kroplujące oraz konewki automatyczne. Pozwala to w optymalny sposób podlać każdą roślinę w ogrodzie. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowych czujników deszczu, które w przypadku opadów nie pozwolą systemowi na niepotrzebne rozpoczęcie podlewania.

Projekt każdego systemu nawadniania jest indywidualny i przygotowany w oparciu o wiele czynników. Jeśli jesteś zainteresowany realizacją, zadzwoń lub napisz do nas.

Zamów

realizację