Zakładanie ogrodów

Świadczymy kompleksowe usługi zakładania ogrodów.

Przywiązujemy uwagę

do każdego detalu

Posiadając już gotowy projekt ogrodu, można przejść do jego realizacji, czyli urządzenia ogrodu. Właściwe podejście do tego etapu będzie miało kluczowe znaczenie dla efektu końcowego oraz trwałości zastosowanych rozwiązań.

Kompleksowym zakładaniem ogrodów zajmujemy się od wielu lat. Wykonujemy ogrody zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Przykładamy dużo uwagi do każdego detalu, który może wpłynąć na ostateczny wygląd. Decydując się na nasze usługi, masz pewność, że będziesz mógł cieszyć się pięknym oraz stylowym ogrodem przez wiele lat, a posadzone rośliny będą miały zapewnione właściwe warunki do wzrostu.

Zakładamy ogrody przydomowe, tereny zielone dla firm oraz zagospodarowujemy przestrzeń publiczną. Chętnie doradzamy w kwestii doboru odpowiedniej roślinności, czy też rozwiązań technologicznych. Podpowiadamy sprawdzone rozwiązania, które są trwalsze i skuteczniejsze. Minimalizują one równocześnie pracochłonność podczas pielęgnacji i konserwowania.

Posiadamy niezbędną

wiedzę i doświadczenie

W skład naszych usług związanych z zakładaniem ogrodu wchodzą:

  • zakładanie trawników z rolki lub wysiewanych,

  • wszelkiego rodzaju prace ziemne (np. niwelowanie, nawiezienie ziem),

  • sadzenie drzew, krzewów, kwiatów,

  • zakładanie rabat,

  • montaż elementów małej architektury (np. ścieżki, pergole, ławki, ozdoby)

  • budowa oczek wodnych i skalniaków,

  • montaż systemów automatycznego nawadniania,

  • montaż oświetlenia ogrodowego.

Dołącz do innych

zadowolonych klientów

Z naszych usług zakładania ogrodów korzystają klienci m.in. z: Rogoźna, Obornik, Wągrowca, Murowanej Gośliny, Parkowa, Szamotuł, Wronek, Chodzieży, Poznania, Piły. Dysponując doświadczonymi pracownikami ogrodowymi oraz profesjonalnym sprzętem, wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane realizacje.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, starając się nadać jej wyjątkowego charakteru i stylu. Wiemy, jak wymagające są rośliny w naszych ogrodach, dlatego stwarzamy im jak najlepsze warunki do wzrostu. Stosując zautomatyzowane systemy do nawadniania roślinności minimalizujemy pracochłonność, a dodatkowo zapewniamy optymalne warunki i pielęgnacji.

Skontaktuj się z nami i umów na wycenę prac. Przygotujemy indywidualną ofertę uwzględniającą wszelkie Twoje wymagania. Chętnie doradzimy w doborze odpowiednich rozwiązań.

Zamów

realizację