Sadzenie drzew i krzewów

Sadzimy drzewa, krzewy i kwiaty. Pomagamy w ich odpowiednim doborze.

Prawidłowe sadzenie

dla lepszego wzrostu roślin

Nasza firma zajmuje się sadzeniem drzew i krzewów w ogrodach, parkach, skwerach i na terenach zielonych. Zapewniamy własne sadzonki, ale korzystamy również z materiałów powierzonych przez klienta. Sadzeniem drzew i krzewów zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu dysponujemy dużym doświadczeniem i fachową wiedzą. Z dużą starannością podchodzimy do każdej realizacji, dbając o prawidłowe zabezpieczenie wysadzonych drzew i krzewów.

Zajmujemy się sadzeniem:

  • drzew i krzewów; liściastych, iglastych i owocowych,

  • żywopłotów,

  • bylin,

  • cebul,

Postaw na doświadczenie

i wiedzę

Wiemy, że od prawidłowego zasadzenia rośliny zależy jej dalszy rozwój, dlatego też przykładamy dużą uwagę do każdego etapu sadzenia. Jednocześnie wykorzystujemy produkty oraz środki jedynie sprawdzonych i zaufanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonanych prac.

Aby zapewnić przyjęcie się drzew i krzewów, przed ich posadzeniem sprawdzamy właściwości gleby i w razie konieczności, wykonujemy dodatkowe zabiegi, mające na celu poprawienie warunków. Chętnie doradzamy w kwestii doboru drzew i krzewów w zależności od jakości gleby, nasłonecznienia, sąsiedztwa innych roślin.

Wykonujemy również wszelkie prace ziemne, mające na celu prawidłowe przygotowanie terenu pod wysadzenie drzew, krzewów i kwiatów: równanie terenu; zrywanie darni; nawiezie ziemi, otoczaków lub żwiru; itp.

Wiemy, jak zadbać

o Twoje drzewa i krzewy

Nasza oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych, firm, instytucji publicznych, którzy poszukują sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy w zakresie sadzenia drzew i krzewów. Obsługujemy klientów z wielkopolski, w tym m.in.: Rogoźno, Oborniki, Wągrowiec, Poznań, Piła, Chodzież, Budzyń, Murowana Goślina, Szamotuły i nie tylko.

Oprócz sadzenia drzew i krzewów wykonujemy również ich wycinkę, zapewniając pomoc w kwestiach formalnych. Wycinamy drzewa i krzewy na każdego rodzaju terenie, wykorzystując specjalistyczny sprzęt.

Zamów

realizację