Zakładanie ogrodów Oborniki

Aranżacja i zakładanie

ogrodów w Obornikach

Aby móc cieszyć się wymarzonym ogrodem, w otoczeniu którego będziemy spędzać wolne chwile wraz z całą rodziną, należy poświęcić mu dużo czasu oraz troski. Należy jednocześnie posiadać doświadczenie oraz wiedzę, pozwalającą stworzyć taki ogród, który zapewni optymalne warunki dla wszystkich roślin oraz spełni wymagania funkcjonalne. Wielu właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na zlecenie założenia ogrodu wykwalifikowanym firmom ogrodniczym, specjalizującym się w tego typu usługach. Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym zakładaniem ogrodów dla klientów z Obornik oraz okolic: Bogdanowa, Kowanówka, Rożnowa, Kowanowo i nie tylko.

Odmienimy oblicze

Twojego ogrodu

Wykonujemy kompleksowe usługi zakładania ogrodów w Obornikach, zapewniając realizację od A do Z. Co wchodzi w zakres naszej realizacji?

 • indywidualny projekt ogrodu,

 • sprawdzanie warunków glebowych, ocena nasłonecznienia działki, pomiary,

 • wszelkie prace ziemne; w tym oczyszczanie i wyrównywanie terenu,

 • sadzenie drzew i krzewów,

 • karczowanie i wycinka drzew,

 • budowa oczek wodnych i skalniaków,

 • montaż instalacji nawadniania automatycznego i oświetlenia,

 • zakładanie trawników z rolki lub z siewu,

 • budowa dróżek, ścieżek oraz małej architektury ogrodowej,

 • pielęgnacja zieleni,

 • i nie tylko.

Z pasji i miłości

do zakładania ogrodów

Zdając sobie sprawę z wysokich wymagań naszych klientów oraz różnorodnych preferencji stylistycznych, do każdego ogrodu podchodzimy indywidualnie. Przed przystąpieniem do realizacji dokładnie oceniamy Twoje potrzeby i zapoznajemy się z wizją wymarzonego ogrodu. Podpowiadamy również ciekawe, nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które sprawią, że Twój ogród będzie jeszcze lepszym miejscem do wypoczynku.

Nasze usługi zakładania ogrodów w Obornikach kierujemy do klientów indywidualnych, firmowych oraz instytucjonalnych. Projektujemy, aranżujemy i pielęgnujemy tereny zielone; parki, skwery, ulice, m.in. dla szkół, urzędów, kościołów. Wiemy, jak prawidłowo zadbać o zieleń w Twoim otoczeniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, bogatą wiedzę oraz pracowników, którzy są specjalistami w zakresie ogrodnictwa. Zakładanie ogrodów w Obornikach to nie tylko nasza praca, ale również powód do wielkie satysfakcji i sposób na życie.

Dzięki naszej firmie możesz skorzystać z usługi zakładania ogrodów w Obornikach. Wszyscy, od dzieci po osoby starsze, w jakiś sposób lubią ogrody. To świetne miejsce na spędzanie czasu i bycie blisko natury. Ogrody to przede wszystkim miejsce ciszy i spokoju – z dala od rygorów codzienności. Zakładamy i projektujemy ogrody w taki sposób, aby spokój w tym miejscu kontrastował z hałasem i zgiełkiem świata zewnętrznego. Nasi klienci słusznie zauważają, że spędzanie czasu w ogrodzie jest odświeżające i mają zupełnie inne myśli, kiedy w nim przebywają. Staramy się projektować i zakładać ogrody w taki sposób, aby było to miejsce, w którym rozkwita spokój, cisza i piękno. Łatwo zauważyć, jak ogrody wnoszą radość do życia ludzi. Są miejscem do uprawiania własnej żywności i dbania o roślinność. Wiele osób, korzystając z naszych usług zakładania ogrodów, planuje uprawę owoców, warzyw i kwiatów na swoim podwórku. To pozwala im poczuć kontrolę nad swoimi nawykami żywieniowymi i daje im coś pięknego do podziwiania każdego dnia. Spożywanie świeżych produktów zamiast konserw lub mrożonek również smakuje o wiele lepiej.

Dlaczego warto założyć ogród?

Powodem, dla którego warto założyć ogród, jest możliwość nauczenia się, jak go uprawiać. Większość roślin wymaga regularnej uwagi, aby zachować ich zdrowie i ładny wygląd. Sztuczki, które przekażemy Ci podczas zakładania ogrodu, będą Ci dobrze służyć, gdy przyswoisz nowe techniki ogrodnicze.

Jesteś zainteresowany projektem i założeniem ogrodu w Obornikach? Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Zapraszamy!

Zamów

realizację

Umów się na spotkanie i pomiary. Chętnie poznamy Twoją wizję ogrodu lub sami zaproponujemy ciekawy i niebanalny projekt. Przedstawimy wycenę oraz projekt. Wykonamy wszelkie prace związane z założeniem ogrodu. Możesz na nas liczyć. Zbudujemy Twój wymarzony ogród.