O nas

Zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Tworzymy piękno

z natury

ABC OGRODY świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów. Firma ABC OGRODY świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów oraz terenów zieleni publicznej i firmowej.

Nasza działalność poparta jest fachowym wykształceniem oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściem do Państwa potrzeb. Tworzenie ogrodów i zieleni to praca, która daje nam wiele satysfakcji i pozytywnych emocji, ale tylko wtedy gdy trafia w Państwa gusta i oczekiwania. Działamy na terenie Poznania i okolic oraz północnej części Województwa Wielkopolskiego.

Celem naszej działalności jest estetyczne i funkcjonalne kreowanie Państwa najbliższej przestrzeni. Posługując się szeroko pojmowaną sztuką oraz interdyscyplinarną wiedzą, projektujemy i wykonujemy zarówno tereny prywatne jak i obszary użyteczności publicznej (parki, skwery) oraz zieleń firmową.

 

Wiemy, że powierzenie Nam do zagospodarowania Państwa “zielonej przestrzeni” wymaga zaufania i porozumienia, tym bardziej jesteśmy dumni móc służyć pomocą i doświadczeniem, by stworzyć niepowtarzalne, dopasowane indywidualnie do każdego klienta ogrody.

Zapraszam do współpracy.

Zobacz nasze

certyfikaty i zaświadczenia