Projektowanie ogrodów Rogoźno

Nowoczesne i indywidualne

projekty ogrodów

Poszukujesz sprawdzonego i rzetelnego projektanta ogrodów w Rogoźnie, który sprawi, że Twój ogród będzie piękną wizytówką Twojego domu oraz idealnym miejscem do wypoczynku lub organizacji imprez rodzinnych? Zapoznaj się z naszą ofertą projektowania ogrodów w Rogoźnie i okolicach: Parkowo, Gościejewo, Tarnowo, Pruśce, Owczegłowy, Budziszewko.

Właściciele domów zwracają coraz większą uwagę na estetykę i funkcjonalność swoich ogrodów. Są one miejscem odpoczynku po pracy oraz doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Wiele osób realizuje swoje zamiłowanie do roślin, poprzez ich uprawę we własnym ogrodzie. Piękny i zielony trawnik, traktują natomiast jako wizytówkę swojego domu oraz świadectwo troski i pracowitości. Jednocześnie z każdym rokiem zwiększa się popularność profesjonalnych usług ogrodniczych, w tym projektowania ogrodu. Właściwe urządzenie go wymaga bowiem fachowej wiedzy oraz doświadczenia.

Spełnimy Twoje marzenie

o pięknym ogrodzie

Projektowanie ogrodów dla klientów z Rogoźna to nasza pasja. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie już od pierwszego kontaktu. Przed rozpoczęciem współpracy, umawiamy się z klientem na spotkanie w celu ustalenia oczekiwań i wymagań klienta. Sprawdzamy i oceniamy działkę, na której ma powstać ogród, pod kątem możliwości wdrożenia konkretnych rozwiązań, wydzielenia odpowiednich stref, doboru roślinności i architektury ogrodowej oraz systemów automatycznego nawadniania. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, preferencje kolorystyczne i stylistyczne, ulubione rośliny oraz materiały. Jesteśmy otwarci na zapoznanie się z Twoimi inspiracjami i pomysłami. Na podstawie wszystkich zgromadzonych informacji przygotowujemy ofertę cenową i terminową.

Funkcjonalny projekt

ogrodu w Rogoźnie

W przypadku zdecydowania się na realizację przygotowujemy projekt koncepcyjny ogrodu, który przedstawiamy klientowi do wniesienia uwag. Posiadając duże doświadczenie, wychodzimy z propozycjami sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań, które sprawią, że spędzanie czasu w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejsze. Jesteśmy otwarci na Twoje uwagi i spostrzeżenia. Chcemy mieć pewność, że przygotowany przez nas projekt ogrodu spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Decydując się na współpracę z ABC Ogrody Krzysztof Wojdanowicz, zapewniasz sobie kompleksowe i profesjonalne podejście w projektowaniu ogrodów. Dlaczego warto postawić na nas?

  •  wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ogrodów dla klientów z Rogoźna, Obornik, Wągrowca i okolic,
  • dokładna analiza działki oraz gleby,
  • atrakcyjna cena wykonania projektu ogrodu,
  • sprawdzone rozwiązania,
  • indywidualne podejście,
  • spersonalizowany projekt ogrodu, uwzględniający potrzeby całej rodziny oraz wszystkich użytkowników ogrodu,
  • możliwość założenia ogrodu na postawie przygotowanego projektu.

Zamów

realizację

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i umówimy się na spotkanie. Wykonamy niezbędne pomiary i przygotujemy indywidualną wycenę.