Zakładanie ogrodów Wągrowiec

Piękny i zielony

ogród w Wągrowcu

Własny ogród daje możliwość swobodne spędzania wolnego czasu w otoczeniu ciszy i zieleni. Dla wielu osób jest sposobem na samorealizację i rozwijaniem pasji do roślin lub majsterkowania. To w nim organizujemy spotkania z rodziną i znajomymi przy grillu. Ogród jest również doskonałym miejscem do zabawy dla dzieci. Poświęcając mu swój czas oraz troskę, stanie się idealną wizytówką całego domu. Jeśli chciałbyś spełnić swoje marzenia o pięknym, zielonym i funkcjonalnym ogrodzie, w którym będziesz chciał spędzić każdą wolną chwilę, skorzystaj z naszych usług zakładania ogrodów w Wągrowcu.

Specjalizujemy się

w zakładaniu ogrodów

Firma ABC Ogrody Krzysztof Wojdanowicz z Rogoźna świadczy usługi zakładania ogrodów dla klientów z Wągrowca oraz okolic: Łekno, Kobylec, Bartodzieje, Rgielsko, itp. Wykonujemy realizację zarówno dla małych, jak i dużych ogrodów o dowolnym stopniu skomplikowania i rodzaju wymaganych prac. W pierwszej kolejności poznajemy potrzeby klienta oraz konfrontujemy je z predyspozycjami działki oraz otoczenia. Projektujemy ogrody na podstawie indywidualnych wymagań, dostosowując styl do upodobań inwestora. Projektujemy przestrzeń w taki sposób, aby ogród był nie tylko piękną wizytówką, ale również aby spełniał różne funkcje w zależności od potrzeb wszystkich domowników.

Zajmujemy się również zakładaniem terenów zielonych dla urzędów, firm, szkół, kościołów, placów zabaw, parków, skwerów. Sprawiamy, że zieleń miejska staje się piękną ozdobą, cieszącą wzrok wszystkich mieszkańców. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami oraz profesjonalnym sprzętem, pozwalającym wykonywać nawet najbardziej wymagające projekty ogrodów i zieleni reprezentacyjnej.

Kompleksowe usługi

zakładania ogrodów

Wykonujemy zakładanie ogrodów dla inwestorów z Wągrowca i okolic w sposób kompleksowy. Zakres realizacji obejmuje wszystkie prace potrzebne do stworzenia ogrodu marzeń:

  • Przeprowadzamy prace ziemne,

  • Montujemy systemy drenarskie, nawadniania automatycznego oraz instalacje oświetleniowe,

  • Wycinamy drzewa i sadzimy nowe,

  • Zajmujemy się sadzeniem krzewów i kwiatów,

  • Zakładamy trawniki z rolki lub z siewu,

  • Wykonujemy opryski i nawozimy ziemię,

  • Budujemy ścieżki, dróżki, oczka wodne, skalniaki,

  • Tworzymy i montujemy elementy architektury ogrodowej.

Zamów

realizację

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej szczegółów dotyczących zakładania ogrodu w Wągrowcu i okolicy. Chętnie umówimy się na spotkanie, wizję lokalną oraz pomiary działki. Przygotujemy indywidualną wycenę i doradzimy w doborze najlepszych rozwiązań. Wykonamy Twój ogród marzeń.