Zakładanie ogrodów Rogoźno

Założymy ogród

Twoich marzeń

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem ogrodów w Rogoźnie i okolicach: Parkowo, Owczegłowy, Studzieniec, Budziszewko, Pruśce, Gościejewo, Tarnowo, itp. Nasze usługi realizujemy od podstaw, wraz z przygotowaniem oryginalnego projektu ogrodu, aż po wszelkie prace związane z jego urządzeniem. Wymaga to odpowiedniej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia. Tylko wtedy możliwe jest osiągniecie pożądanego efektu.

Zakładanie ogrodów rozpoczyna się od przygotowania indywidualnego projektu, uwzględniającego nie tylko wizję i oczekiwania właściciela ale również warunki glebowe oraz nasłonecznienie działki. Na tej podstawie można przejść do właściwego etapu, czyli zakładania ogrodu. Teren musi zostać właściwie przygotowany, poprzez wyrównanie ziemi i oczyszczenie jej chwastów lub odpadów budowlanych. W niektórych przypadkach konieczne może okazać się zastosowanie nawozów lub środków poprawiających właściwości gleby. Wytyczane są ścieżki oraz odpowiednie strefy ogrodu. W kolejnym kroku zajmujemy się rozprowadzeniem przewodów instalacji automatycznego nawadniania, systemów drenarskich oraz oświetlenia. Następnie przechodzimy do zakładania trawników, sadzenia drzew, krzewów i kwiatów oraz budowy elementów architektury ogrodowej.

Kompleksowe zakładanie

ogrodów w Rogoźnie

Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, dla których ogrodnictwo to nie tylko zawód ale i pasja. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, gwarantujący wysoką jakość oraz trwałość wykonanych prac. Używamy własnych materiałów, jedynie od sprawdzonych producentów lub korzystamy z materiału powierzonego przez klienta.

Zakładanie ogrodów w Rogoźnie daje nam dużo satysfakcji. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się dokładnie w potrzeby klienta. W przypadku wątpliwości lub konieczności wprowadzenia nieoczekiwanych zmian, służymy naszym fachowym doradztwem. Zadowolenie klienta z wykonanej realizacji jest dla nas bardzo ważne. Ogród, który wykonujemy dla Ciebie ma być spełnieniem Twoich marzeń, a jednocześnie powodem do naszej dumy.

Zakładanie ogrodów

to nasza pasja

Dlaczego warto zdecydować się na usługi ABD Ogrody Krzysztof Wojdanowicz w zakresie zakładania ogrodów w Rogoźnie?

  • kompleksowa realizacja,

  • krótkie terminy realizacji,

  • indywidualny i ciekawy projekt ogrodu,

  • nowoczesne systemy automatycznego nawadniania ogrodu i przycinania trawnika,

  • atrakcyjne ceny,

  • oryginalne i nietuzinkowe aranżacje ogrodu,

  • wieloletnie doświadczenie w zakładaniu ogrodów.

Zamów

realizację

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zadzwoń lub napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zakładania ogrodu w Rogoźnie.