Projektowanie ogrodów Wągrowiec

Projektujemy ogrody

dopasowane do Ciebie

Nasza specjalizacja to projektowanie ogrodów dla klientów z Wągrowca i okolic: Bartodzieje, Skoki, Pokrzywnica, Mieścisko, Tarnowo Pałuckie i nie tylko. Przygotowujemy oryginalne, ciekawe i indywidualnie dopasowane projekty ogrodów z myślą o Twoich potrzebach. Do każdej realizacji podchodzimy z należytą starannością i troską. Pragniemy tworzyć wyjątkowe projekty ogrodów, które są prawdziwą ozdobą i wizytówką domów.

Projekt nowoczesnego ogrodu

dla klientów z Wągrowca

Z naszych usług projektowania ogrodów korzystają klienci z Wągrowca oraz okolic. Z uwagi na bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę możemy zagwarantować Państwu projekt ogrodu, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania:

  • ciekawy i oryginalny projekt,

  • właściwy dobór roślin z uwzględnieniem m.in. preferencji klienta, warunków glebowych, nasłonecznienia i ukształtowania terenu,

  • uwzględnienie automatycznych systemów nawadniania roślin oraz przycinania trawnika,

  • podział ogrodu na strefy funkcjonalne, np. grillowania, odpoczynku, zabawy, itp.

  • wkomponowanie elementów architektury ogrodowej.

Projektujemy ogrody dla

klientów z Wągrowca

Potrzeby naszych klientów są różne. Niektórym z nich zależy na zminimalizowaniu czasu potrzebnego na jego pielęgnację, poprzez zastosowanie systemów automatycznego nawadniania oraz koszenia trawnika. W takich wypadkach projekt zakłada również mniejszą ilość krzewów, drzew i trawników, które są jednocześnie łatwiejsze w pielęgnacji i utrzymaniu. Zwiększona zostaje wtedy powierzchnia trawników oraz stref relaksu. Inni klienci natomiast traktują samodzielną pielęgnację ogrodu jako formę aktywnego spędzania wolnego czasu, dlatego też preferują duże zróżnicowanie roślinności, bez względu na trudność w jej pielęgnacji. Jesteśmy więc otwarci na każdy rodzaj potrzeb.

Tworzymy projekty ogrodów w różnym stylu, biorąc pod uwagę preferencje oraz inspiracje i pomysły klientów. Łączą one ciekawe rozwiązania stylistyczne oraz funkcjonalne. Dzięki temu zaprojektowany przez nas ogród może zachwycać gości, a jednocześnie być doskonałym miejscem do organizacji imprez rodzinnych lub do zabawy z dziećmi.

Zamów

realizację

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu ogrodów dla klientów z Wągrowca i okolic Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy na wszelkie pytania i umówimy się na spotkanie. Spełnimy Twoje marzenie o pięknym ogrodzie.